Jdi na obsah Jdi na menu
 


Black Orc

7. 5. 2012

beta_balckorc_s.jpg

 

 

 

 

 

 

 

blackorc02.jpg

Ozbrojený a obrněný bojovat v zápalu rvačky jako bojovník a tankeru, Black Orc odpovídá fyzické otužilost se dolů a špinavý styl bojování výtržník je, že dělá jej srdce každého válečného pásma. S choppa a štítem v ruce, může se lícem dolů jakékoliv nepřítele neochvějná. Nicméně, to je jeho jedinečný přístup k boji, který dělá jej jako smrtící pěstmi jako s jedním z těchto nástrojů. Bude vás porazit, takže nelze bránit, a pak kopnout vás, když jste dole. Není čest mezi Greenskins, a tam žádná taková věc jako spravedlivý boj - a to je způsob, jak se mu to líbí!

Black Orc Specialita

Černého Skřet je bojový styl může být nejlépe popsán jako rvát. Útočí na všechny dostupné nástroje - pěstmi, nohou, loktů, ramen a nejrůznějších dalších špičatými kousků, včetně zbraní. Jeho různé útoky jsou navrženy tak, aby otřást, zmást, nebo jinak zakázat jeho nepřítele. Každá z těchto podmínek opustí nepřítele náchylnější k ještě větší trest. To přichází v podobě dalších útoků, které poskytují další efekty na základě cílového stavu. Černého Skřet je použití těchto nástrojů se točí kolem filosofie, že nejlepší obrana je opravdu útok.

hraní jako Black Orc

Boj o Black Orc točí kolem zapojení a porážet nepřátele jednoho po druhém, zatímco zvětrávání oheň jejich spojenců. Jako první linie bojovník, je Black Orc dobře vybavena, aby odolal útokům svých nepřátel. Ačkoli chráněn štítem a brnění, a vlastnit vydatné ústavu, jeho největší síla spočívá v jeho schopnosti vyřadit své soupeřky z primárek. Jeho použití nepříjemných ran a nečekané útoky umožňují Black Orc využít otvory, které vytvářejí na snížení nepřítele schopnost se bránit.

boj proti Black Orc

Když budete bojovat Black Orc, že je to velmi důležité znát svého nepřítele a jeho schopnosti. To vám umožní čelit jim a zabránit mu v dosažení potenciálu jeho smrtící síly. On bude vždy mít k dispozici nástroje pro zapojení vás, tak je tu malá smysl snažit se dostat kolem něj. Pokud jste si vědom svých schopností - zejména četné útoky může řetěz z jednoho jiného - můžete manévrovat a rozbít jeho pouta, odmítne mu maximální výkon. Ovladatelnost, selektivní angažovanost a intimní znalost nepřátelských schopností, jsou klíčem k porážce Black skřetů.

Zvolený pohled

  • Plně obrněná v těžkém brnění (s mnoha hroty)
  • Velké velmi těžké štíty (i se spoustou hroty)
  • Choppas a velké choppas (se špičatými kousky přilepená na)

blackorc-look-01_thumb.gifblackorc-look-02_thumb.gifblackorc-look-03_thumb.gif

 

 

 

 

 

 

Kariéra Mastery

Černý Orkové milují dobré rvačku a jsou vždy jako první vyrazit do hektického chaosu boje. Více než dost generací, to je zajištěno, že jediný přeživší Black skřeti jsou nejtěžší tvrdý a zlý střední hodnoty, což má ve skupině známé pro své brutalitě a solidnost i mezi ostatními Greenskins.

Černý Orkové jsou mistři taktiky a brilantní bojové stíhačky bez intelektuálního peer mezi Greenskins, neboť mohou skutečně formulovat a sledovat podrobné a složité bitevní plán. Někteří bojovníci z jiných závodů je známo, že občas připomenout, že Black Orc plány nějak zdá, že sestává z ničeho více než postupující z "nálezu záznamu chatu!" na "Oi," e to ještě stojí, hit "im znovu!", a pak zpátky do "jej 'im!" znovu ... ale jsou to pozor, aby to znělo posměšně nebo odmítavý, v rukách Černého Skřet, takový plán je crushingly efektivní.

Cesta Da výtržník

Velitel této cestě se domnívá, že nejlepší způsob, jak vyhrát boj je přes choppin "ten druhý na malé kousky rychle. On posmívá se při pomyšlení, že pomocí štít, protože to jen ztěžuje swing masivní Big Choppa kolem, a on nemusí nic dostat mezi ním a jeho choppin! "

Cesta Da nejtěžší

Specialista na této cestě vidí moudrost pomocí masivní štít a ve snaze bránit se proti útokům - konec konců, zatímco choppin "je velká zábava, prožíváme v boji, aby si mohl udělat víc choppin" později je lákavá vyhlídka stejně.

Cesta Da Boss

Pokud existuje jedna věc, která Boss Orc může dělat lépe než kdokoli jiný, je to křičí na ty, kteří nejsou tak velké jako on. Specialista na této cestě má dlouhou praxi v křik, křik, a podporovat svou skupinu bojovat dále a být silný - i když je to stále místo vojenské diskuse, zda Orc spojenci skutečně inspiroval stisknout dopředu a bojovat, nebo zda " znovu jen snaží dostat ORC zastavit jeho ohlušující řev a páchnoucí dech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie


Anketa


Hodiny


IP Adresa

IP

Návštěvní Kniha


počasí


Mail list
Archiv

Kalendář
<< červenec >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


Statistiky

Online: 1
Celkem: 244907
Měsíc: 1182
Den: 26